категорії: блоґ-запис

Sunday Борщ з Ганкою Третяк 31 січня 16-00

теґи: big idea, garage gang, gggg, sunday борщ, Борщ

 

 

 

Формація Garage Gang представляє Sunday БОРЩ з ГАНКОЮ ТРЕТЯК

ДАТА 

31 січня, неділя, 16-00

 

МІСЦЕ 

Бульвар Шевченко, 33, Kiev Daily Bar Худграф (2-й поверх)

 

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 

50

 

ВАРТІСТЬ ОБІДУ 

50 грн.

 

ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ НА

http://borshch.newcitizen.org.ua

 

 

"Ідея – це головне. Від неї все відштовхується. Люди тягнуться до ідеї" – з такими ідеологічними проекціями Ганка Третяк, художник за освітою, прийшла у 1997 році у рекламний бізнес. Після досвіду роботи креативним директором в українському підрозділі Leo Burnett, вона заснувала більш ніж рекламне агентство – майстерню великих ідей Ganka. Сьогодні у переліку реалізованих проектів агенції значаться музично-мистецький проект Артефакт гурту Esthetic Education, участь у проектах Казантип, Art Connection (Sullivan Room – New York 2008-2009), фестиваль Jazz Koktebel, Національний проект Живе мистецтво разом з Національним художнім музеєм та ін.

 

А більше року тому завдяки її енергії та запалу в Києві з'явилась галерея-майстерня Худграф. Тут – атмосфера, яка сприяє спілкуванню людей, що живуть в урбаністичному ритмі. Тут – люди, інтереси яких виникають на перетині різних сфер і проявляються в різних площинах. Сьогодні Худграф дає підтримку новим талантам, а метри арт простору здебільшого проявляють себе в незвичних форматах.

 

За півтора року існування закладу худграфівці встигли натворити більше п'ятиста подій – від акустичних концертів, літературних вечорів до майстер класів, показів кіно, тематичних вечірок тощо. Програма існує на місяці вперед, але життя вносить свої корективи, і тому цей процес нагадує прямий ефір. Саме про живі формати свого живого життя та улюбленої справи Ганка розкаже за борщем – класичним українським.